Porozmawiajmy

Maszynista

Twój zakres obowiązków

  • – Prowadzenie pociągów towarowych na terenie całego kraju

  • – Wykonywanie prac manewrowych na stacjach i bocznicach

  • – Prowadzenie dokumentacji pociągowej

  • – Obsługa elektrycznych i spalinowych pojazdów trakcyjnych

  • – Współpraca z podmiotami wspomagającymi proces przewozowy

Nasze wymagania

  • – Ważna licencja maszynisty

  • – Świadectwo maszynisty z kategorią B2 (preferowane A+B, dopuszczalne ograniczenie do B2, A1, A4)

  • – Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu

  • – Bardzo dobra organizacja pracy

  • – Zaangażowanie i chęci podnoszenia swoich umiejętności

  • – Gotowość do pracy na terenie całej Polski

  • – Mile widziane dodatkowe kwalifikacje – rewident, ustawiacz, kierownik pociągu

To oferujemy

  • – Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • – Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne oraz inne dodatki

  • – Służbowy tablet

  • – Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • – Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • – Pracę w przyjaznym środowisku opartym na współpracy

Wymiar etatu: Elastyczny
Lokalizacja: Cała Polska