Porozmawiajmy

Spedytor intermodalny

Twój zakres obowiązków

  • – Obsługa zleceń intermodalnych (przyjmowanie zleceń, monitorowanie przesyłek, bieżący kontakt z klientem, fakturowanie)

  • – Obsługa systemów związanych z przesyłką intermodalną

  • – Obsługa i rozpatrywanie reklamacji

  • – Wsparcie sprzedaży i sporządzanie ofert

  • – Bliska współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • – Masz przynajmniej roczne doświadczenie w branży TSL (spedycja/transport drogowy/obsługa klienta)

  • – Biegle posługujesz się językiem angielskim – warunek konieczny, codzienna komunikacja w tym języku

  • – Biegle posługujesz się pakietem Microsoft Office

  • – Jesteś osobą dyskretną, samodzielną i szybko podejmującą decyzje

  • – Potrafisz zarządzać czasem, ustalać priorytety i pracować z harmonogramami

  • – Jesteś osobą proaktywną, pomysłową, a nowe wyzwania to dla Ciebie codzienność

  • – Znajomość i doświadczenie w transporcie intermodalnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • – Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie na umowę o pracę

  • – Atrakcyjne wynagrodzenie

  • – Prywatną opiekę zdrowotną

  • – Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • – Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • – Służbowy laptop, telefon oraz tablet

Wymiar etatu: Pełny etat
Lokalizacja: Warszawa