Porozmawiajmy

Usługi

 • Usługi spedycji

  Współpracujemy z przewoźnikami kolejowymi z różnych krajów świata, świadczymy usługi spedycji kolejowej. Skontaktuj się, aby powierzyć nam wszelkie problemy związane z transportem Twojego ładunku z punktu A do punktu B.

  Szerzej
 • Krovinių vežimas Przewóz ładunków

  Organizujemy transport ładunków według potrzeb klienta, obsługujemy wszystkie grupy ładunków. Naszą specjalizacją są przewozy produktów naftowych, metali, nawozów, tłucznia, drewna i zboża oraz przewozy intermodalne.

  Szerzej
 • Transport kontenerowy

  Transport kontenerowy, czyli transport intermodalny, jest z roku na rok coraz bardziej popularnym, wydajnym i bezpiecznym środkiem transportu ładunków: ładunek jest przystosowany do przewożenia różnymi środkami transportu, jest wygodny w przechowywaniu, załadunku i transporcie, towary są chronione przed kradzieżą i zniszczeniem. LTG Cargo Polska posiada dobrze rozwiniętą sieć partnerów, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom usługi pociągów kontenerowych na rynkach europejskich i azjatyckich.

  Szerzej
 • Przewóz naczep

  Transport naczep samochodowych koleją to atrakcyjny sposób transportu, który gwarantuje szybki i niezawodny transport towarowy dla wszystkich uczestników łańcucha logistycznego oraz wzmacnia zalety każdego z zaangażowanych rodzajów transportu: kolej – ekonomiczna i przyjazna dla środowiska w długodystansowym transporcie towarowym, transport drogowy – elastyczny w dostawach „od drzwi do drzwi”.

  Szerzej
 • Zasięg geograficzny przewozu ładunków

  Dzięki dobrze rozwiniętej usłudze przewozu ładunków LTG Cargo Polska, ładunki z Polski niezawodnie i szybko docierają nie tylko na Litwę, ale także do krajów Europy Wschodniej, Skandynawii i Niemiec.

  Szerzej